Jdi na obsah Jdi na menu
 


agility

GRATULUJEME

AGILITY - OLGA Mařáčková

Mezinárodní mistrovství šeltií v Holansku (6.-8. 11. 2015)

Naše první opravdu velké závody v agility s Týnkou (Celeste z Lomu ve Skále), kde jsme se probojovaly až do finále MA2 a skončily na krásném třetím místě.

V soutěži družstev se nám dařilo v jumpingu a naše družstvo CZECH MEDIUM, ve složení Petr Smrček, Veronika Kučeriková, Eva Maděrová a já (Olga Mařáčková), skončilo na 1.místě z 58 družstev.

Tato akce pro mě, jako milovníka šeltií, byla výjimečná i tím, že závody byly otevřené pro 450 týmů, tolik šeltií pohromadě se doopravdy jen tak nevidí.

 

Agility je kynologická disciplína, která se v České republice objevuje koncem 20.století.

V posledních letech se agility rozrůstá a láká stále více zájemců jak aktivně trávit volný čas spolu se svým psem. V agility se kloubí rychlost, přesnost a elegance provedení jednotlivých překážek v co nejrychlejším čase. Setkáváme se s různými typy překážek, napřílklad skokové, slalom, kladina, houpačka, tunel atp. Pes se na parkuru pohybuje volně a je veden zejména tělem, ale i povely psovoda. V agility nepoužíváme žádné tresty, výcvik je veden pouze pozitivní formou. Klíčem k úspěchu je dokonalá souhra psovoda a psa.

Nové členy přijímáme.

Zájemci o trénink napište na agi.ryzmburk@gmail.com, nebo volejte 724 872 876, domluvíme se na individuálních lekcí nebo vám nabídneme místo v jarním kurzu.

Interní stránky agility, kde probíhá přihlašování na tréninky a jiné organizační věci. Pouze pro členy

www.agility.tymy.cz

závody:

9.4.2016 - Žernovské jumpy

http://zernovske-jumpy.web-rychle.cz/propozice/cs_CZ-183648.html


22.4.2016 jarní kurz

propozice zde